Abeceda peněz
učí čtvrťáky hospodařit

předškoláci

Čtvrťáci pomocí interaktivního programu přichází penězům na kloub

Díky zážitkovým aktivitám si žáci čtvrtých tříd vyzkouší, že peníze sice nekoušou, ale člověk to s nimi musí umět. Naučí se s námi, jak hospodařit s rozpočtem, pracovat v týmu s vidinou společného cíle a sami se přesvědčí, že vydělat peníze nemusí být dvakrát snadné.

Vyberte si způsob, jak učit děti o penězích
Připravili jsme pro vás dva ucelené programy

 

Zážitkovou formouZvládneme to ve škole

Chcete učit vlastním tempem? My zajistíme materiály, odbornou podporu a případnou ukázkovou hodinu. Zbytek výuky si organizujete sami.

 

Zážitkovou formouPodnikavá třída

Hravou formou společně děti naučíme základy finanční gramotnosti a díky zážitkovému programu si odnesou povědomí o hospodaření s penězi a jejich hodnotě. 

Zvládneme to ve škole

Jak to chodí, když chce učitel postupovat vlastním tempem

Podnikavá třída

Co na žáky čeká v zážitkovém programu

Odkazy pro učitele v programu

Mohlo by vás zajímat

Během úvodní hodiny, kterou ve vaší třídě povede některý z našich zaměstnanců, se dozvíte, jak co nejlépe využít naše výukové materiály. Ty vám během úvodní hodiny předáme, a další výuku podle nich tak hravě zvládnete sami.

V programu se děti učí pracovat týmově, proto pracují na úkolech ve skupinách za podpory svého učitele/učitelky a zaměstnanců místní pobočky ČS.  

Celý projekt podporuje spolupráci a týmovost, a proto i výdělek by třída měla utratit týmově, za společnou aktivitu, společný cíl.

Vzhledem k podpoře pedagoga a odborníků z ČS věříme, že taková situace nenastane. Od rodičů a blízkých pak lze očekávat podporu na jarmarku, kde budou děti prodávat své služby a výrobky.
 

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku, napište nám na abeceda@csas.cz.
 

Naše další programy

razítko
Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena.