Abeceda peněz pomáhá rodičům
učit děti o penězích

Rady pro svědomité mámy a táty

předškoláci

Aby si děti vážily toho, co mají…

… potřebují znát hodnotu peněz. Pomůžeme vám s vysvětlováním, proč rodiče tráví tolik času prací, proč se nemá plýtvat nebo že peníze z bankomatu nelétají jen tak. A vaše děti to navíc bude bavit.

Jak mohu své děti vzdělávat?

Proč učit děti s Abecedou peněz

Děti často smysluplné trávení času vnímají trochu jinak než dospělí. Pomůžeme vám zaujmout je něčím, co je bude bavit a co je zároveň něčemu naučí.

Těší nás, že se naše programy líbí učitelům i účastníkům. Jejich zpětná vazba je pro nás nedocenitelná. Přečtěte si, jak naše programy hodnotí.  >>> 

Učit se přece nemusí jen vsedě před tabulí. Proto nabízíme zážitkové programy, workshopy, hravé online i tištěné vzdělávací nástroje. Pro učitele i pro rodiče.

Každý jsme jiný v tom, jak se učíme. Připravili jsme proto hry, pohádky, návody a články, aby si každý našel to, co mu jednoduše nejvíc vyhovuje.

předškoláci

Naše programy pomáhají školám.
Dejte jim o nás vědět!

Finanční výchova není jednoduché téma a mnoho škol si neví rady, jak žáky zaujmout a předat jim znalosti tolik důležité pro praktický život. Díky našim programům to zvládnou a vaše děti si tak budou moci ve škole užít interaktivní výuku plnou legrace. Stačí jen, když se učitel se svou třídou přihlásí do některého z našich zábavných vzdělávacích programů. Dáte jim o nás vědět?

Nezapomínáme ani na vaše rodiče

Seniory učíme zacházet s moderními technologiemi

Články

Příběhy Abecedy peněz

Přečtěte si zkušenosti těch, kteří mají program za sebou

razítko
Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena.