Abeceda vzdělávání pomáhá
seniorům držet krok s dobou

předškoláci

Držte krok s dobou, využívejte moderní technologie

Moderní technologie dávno nepatří jen do rukou těch nejmladších. I senioři v nich najdou užitečného pomocníka a zábavu. Přesvědčte se s našimi kurzy a videonávody, že surfování po internetu, používání chytrých telefonů a užitečných aplikací není nic složitého. Ukážeme vám, jak držet krok s dobou i s vnoučaty.

Přihlaste se na kurz zdarma

Stačí zavolat naši linku 736 525 736 a přihlásit se. Navíc se tam každý všední den od 8 do 16 hodin můžete zeptat na všechno, co vás ohledně vzdělávání zajímá. Kurz je připravený pro účastníky nad 55 let. V současné době nabízíme také kurzy na internetu a pomocná videa

Co vás čeká

 

Pomáháme těm nejstarším cítit se silnější
ve světě digitálních technologií

Vnoučata radí aneb babi, dědo, naučím vás zacházet s mobilem

předškoláci

Užitečné rady a návody z naší Poradny

Naučte se ovládat bankomat, platit kartou nebo přes internet. V naší Poradně najdete spoustu užitečných rad a návodů, které se vám můžou hodit.

Vzdělávací články a rozhovory

Mohlo by vás zajímat

Na našich kurzech si vše upravíte na míru. Zůstane vám tak jen to, co opravdu potřebujete (např. telefonní kontakty, fotografie či jedna nebo dvě důležité aplikace).
 

Dozvíte se od nás, co spolehlivě platí proti internetovým podvodníkům, reklamě a různým nechtěným e-mailům (říká se jim „spam“, možná už jste ten pojem slyšeli). 
 

Budete se divit, v kolika situacích může moderní telefon člověku pomoci (aplikace Záchranka, jízdní řády, mapy, e-recept). My vám v našich kurzech vše vysvětlíme. 
 

V pobočce vám vše ukážeme na vašem přístroji a zodpovíme dotazy ohledně tarifů. Naučíte se hledat „ztracené“ SMS, fotky a zjistíte, jaké služby máte gratis. 
 

To je aplikace neboli vychytávka, kterou si nahrajete bezpečně do mobilu zdarma. U nás na kurzu se přes něj naučíte posílat zprávy a fotky svým dětem nebo přátelům.
 

Kdepak, vy jste pány situace. Naučíte se, co potřebujete pro sebe a svou rodinu, a pak záleží jen na vás, abyste se svým chytrým telefonem nenechali přechytračit!
 

razítko
Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena.