Abeceda vzdělávání pomáhá
seniorům držet krok s dobou

předškoláci

Učíme seniory zacházet s chytrým telefonem a tabletem

Než mít nové technologie za strašáka, je lepší si je ochočit. A přijmout je jako praktického pomocníka, který nám usnadní život. Našim studentům nad 55 let pomáháme se základy surfování po internetu, s používáním chytrých telefonů, aplikací na sdílení zážitků, fotografií apod. Ukazujeme zkrátka seniorům, jak držet krok s dobou – a s vnoučaty.

Co účastníky čeká?

Jak se mohou senioři dál vzdělávat?

Návody k vytištění

Články

Mohlo by vás zajímat

Na našich kurzech si vše upravíte na míru. Zůstane vám tak jen to, co opravdu potřebujete (např. telefonní kontakty, fotografie či jedna nebo dvě důležité aplikace).
 

Dozvíte se od nás, co spolehlivě platí proti internetovým podvodníkům, reklamě a různým nechtěným e-mailům (říká se jim „spam“, možná už jste ten pojem slyšeli). 
 

Budete se divit, v kolika situacích může moderní telefon člověku pomoci (aplikace Záchranka, jízdní řády, mapy, e-recept). My vám v našich kurzech vše vysvětlíme. 
 

V pobočce vám vše ukážeme na vašem přístroji a zodpovíme dotazy ohledně tarifů. Naučíte se hledat „ztracené“ SMS, fotky a zjistíte, jaké služby máte gratis. 
 

To je aplikace neboli vychytávka, kterou si nahrajete bezpečně do mobilu zdarma. U nás na kurzu se přes něj naučíte posílat zprávy a fotky svým dětem nebo přátelům.
 

Kdepak, vy jste pány situace. Naučíte se, co potřebujete pro sebe a svou rodinu, a pak záleží jen na vás, abyste se svým chytrým telefonem nenechali přechytračit!
 

razítko
Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena.