Abeceda vzdělávání pomáhá
seniorům držet krok s dobou

Zpět na Abecedu peněz
předškoláci

Držte krok s dobou, využívejte moderní technologie

Moderní technologie dávno nepatří jen do rukou těch nejmladších. I senioři v nich najdou užitečného pomocníka i zábavu. Přesvědčte se s námi, že procházení internetu, používání telefonu a aplikací není nic složitého. Držte krok s dobou i s vnoučaty.

Přihlaste se na kurz zdarma

Chcete-li se přihlásit na on-line kurz, stačí zavolat na linku 736 525 736 a objednat si vhodný termín. Linka pro přihlášení do kurzu je k dispozici od 8 do 16 hodin. Potřebujete se ohledně vzdělávání na něco zeptat? Své dotazy prosím posílejte e-mailem na adresu: proseniory@abeceda-vzdelavani.cz, odpovíme co nejdřív. Kurz je určen pro účastníky nad 60 let.

Co vás čeká

 

Pomáhejme seniorům cítit se #silnější
ve světě moderních technologií

Mladým na seniorech záleží. V rámci iniciativy #DIGIPRARODIČE proto pomáhají starším lidem vyznat se ve světě moderních technologií. 

Vyzkoušejte videonávody, ve kterých Anička a Jakub radí, jak jednoduše zacházet s chytrým telefonem. Od základního nastavení po používání aplikací jako Záchranka, MůjVlak nebo jak používat QR čtečku.

předškoláci

Užitečné rady a návody z naší Poradny

Naučte se ovládat bankomat, platit kartou nebo přes internet. V naší Poradně najdete spoustu užitečných rad a návodů, které se vám můžou hodit.

Vzdělávací články a rozhovory

Mohlo by vás zajímat

razítko