Učte se o penězích s Abecedou peněz a vyhrajte!

Zapojte se do soutěže pro celou třídu a hrajte o super ceny

Zpestřete si výuku soutěží o skvělé výhry

Učení má být zábava. Zapojte svou třídu do některého z našich programů a hrajte s námi o skvělé ceny, které si společně užijete. Nechte své žáky poznávat svět peněz, ověřte si, kolik toho o nich vlastně vědí a kde mají trochu mezery. Svět financí je přece tak zajímavý!

Přesvědčte se o tom s Abecedou peněz.
 

Jak na to?

žárovka
  • Předveďte svou kreativitu a vytvořte třídní platební kartu nebo bankovku. Svůj originální výtvor vyfoťte a kamkoliv do fotografie umístěte metodickou příručku k programu, do kterého jste se s celou třídou zapojili. Co dalšího na fotografii bude, je zcela na vaší fantazii.
  • Odpovězte na otázku: „Kolik tříd se zapojí do soutěže od 16. listopadu 2020 do 30. dubna 2021?"

Společně s přihláškou do soutěže nám do 30. dubna 2021 pošlete fotografii a odpověď na otázku.

Mohlo by vás zajímat

Soutěž je určena pro třídy mateřských, základních a středních škol s doručovací adresou v České republice, které se zapojily do některého ze vzdělávacích programů Abecedy peněz pro školy uvedených na stránkách www.abecedapenez.cz a současně splní pravidla a podmínky soutěže.

Přečtěte si pravidla soutěže zde.

Soutěž probíhá v období od 16. 11. 2020 do 30. 4. 2021. Vyhlášení vítězů proběhne do 14. 5. 2021 na stránkách www.abecedapenez.cz. Vítěze budeme rovněž kontaktovat e-mailem a telefonem na jím uvedené kontakty.

Výhru získá ta třída, která nejsprávněji odpoví na soutěžní otázku.

Maximální velikost příloh (v součtu) je 7 MB. V případě technických potíží se na nás neváhejte obrátit: abeceda-souteze@csas.cz.

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku, napište nám na abeceda-souteze@csas.cz.

razítko
Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena.